top of page

Akční nabídka ošetření botolutoxinem

Botulotoxin působí neurolyticky, to znamená, že po aplikaci dojde k přechodnému odumření konečné části nervu, který danou oblast inervuje a tím se přeruší kontakt s nervosvalovou ploténkou. Sval v takto ošetřené oblasti se tedy neumí kontrahovat (stáhnout) a díky tomu nevznikají kožní záhyby, linie a vrásky.


Nemusíte se však bát, že by Vaše tvář zůstala nehybná. Dnes je již působení a rozsah účinku botulotoxinu po aplikaci dobře znám a po ošetření dochází k vyřazení pouze určité části svalových skupin zodpovědných jen za pohyb pokožky, mimika jako taková zůstává zachována. Nástup účinku je individuální, plně se dostaví do týdne. Nervosvalové spojení se pak postupně obnoví s tím, jak nervové vlákno opět doroste. Toto trvá různě dlouho, obvykle k tomu dochází cca za 3-6 měsíců. Účinek botulotoxinu tedy nikdy není trvalý, pokud byste byli z jakéhokoli důvodu po aplikaci nespokojeni, vše se po čase vrátí zpět k normálu.


Aplikace botulotoxinu není nijak zvlášť bolestivá, provádí se jednotlivými drobnými vpichy velmi tenkou jehlou, vpichy jsou povrchové. Před ošetřením navíc standardně aplikujeme lokální anestetický krém, který tento lehce dyskomfortní vjem minimalizuje, během ošetření danou oblast navíc chladíme a po vpichu místo stlačujeme k redukci vzniku případných drobných hematomků.


V měsíci červnu jsme pro vás připravili ošetření botulotoxinem s akční nabídkou -10 % na všechny aplikace za účelem omlazení. Sleva vám bude poskytnuta na základě sledování našich sociálních sítí při uvedení hesla BOTOX10


Botulotoxinem lze také účinně řešit nadměrné pocení, a to převážně v podpaží, ve dlaních a na ploskách. Jestli vás trápí nadměrné pocení, i pro vás jsme připravili speciální akci. Aplikaci botulotoxinu nabízíme za akční cenu 9 000 Kč.


Comments


bottom of page