top of page

Dopřejte si kosmetické ošetření u nás na klinice.

Znáte tajemství zdravé a krásné pleti? Je jím důkladná a pravidelná péče. Vše co své pleti dáte se Vám dřív nebo později vrátí.


Kosmetická péče je tedy především prevence, u které je důležitá důslednost a pravidelnost. Pleť díky správné péči vypadá mladší, stává se odolnější a je v lepší kondici.


Ošetření u nás na klinice je vhodné jak pro ženy, tak i muže. Své klienty nacházíme i mezi dospívajícími, kteří řeší například problematickou pleť.

Každému najdeme vhodné produkty pro ošetření pleti. Věříme totiž, že výběr vhodné pečující kosmetiky je základním kamenem v cestě za zdravou a krásnou pletí. Díky individuálnímu přístupu Vám tak doporučíme péči přesně podle potřeb Vaší pleti. Věnovat se Vám bude kosmetička Bára Pavelcová, která je novou posilou našeho týmu.


Bára si tento obor vybrala již na základní škole, kde se intenzivně zajímala jak o péči o pleť, tak i o upravené ruce a nehty, které jsou vizitkou každého z nás.


Na své práci Báru fascinuje fakt, že vidí výsledky u spokojených klientek a klientů, kteří se k ní rádi vracejí.


K ošetření používáme prémiové produkty značky HydroPeptide.Ukrývají v sobě sílu kombinace 60 peptidů s rostlinnými kmenovými buňkami, růstovými faktory, ceramidy, kyselinou hyaluronovou a dalšími aktivními látkami. Působí přímo na buněčné úrovni a navrací pleti mladistvost, hydrataci a pružnost. Výsledky jsou znatelné již po prvním ošetření.


Produkty značky HydroPeptide a mnoho dalších si pak můžete u nás také zakoupit pro své domácí použití.


Objednejte se k nám na kosmetiku ještě dnes.


Zavolejte na naši recepci na číslo 📞 +420 734 211 211 a informujte se o volných termínech u naší kosmetičky Báry.

Budeme se na Vás těšit.


Comments


bottom of page