top of page

LASEROVÁ DERMATOLOGIE

Laserová estetická dermatologie je velmi mocným nástrojem, který dokáže vyřešit většinu kosmeticky neuspokojivých stavů a pomoci tak klientům cítit se ve své kůži výrazně lépe, sebevědomněji a spokojeně.

 

Pomocí laserů lze odstranit nežádoucí ochlupení, pigmentace, žilky, výrazně redukovat jizvy, strie nebo vrásky, pomoci ke zklidnění chronických dermatoz jako je rosacea či akné, umí se také poprat s infekčními kožními projevy jako třeba s bradavicemi, plísní na nehtech, biostimulační světla či lasery pak také umí výrazně pomoci s pozánětlivým začervenáním a bolestí (například po oparech, při bolestech svalů atp.).

Jsou naše lasery bezpečné?

V našich ambulancích pracujeme jen se špičkovými lasery, na které máme vysoké nároky – musí být certifikované (nejčastěji FDA – vydává americký úřad pro léčiva), jednoznačně účinné a bezpečné. Proto jsme zvolili nejnovější lasery od společnosti Candela, která je hvězdnou špičkou a stálicí na trhu s lasery, s dlouholetými zkušenostmi a setrvalými průběžnými inovacemi, které zaručují, že daný přístroj je vždy a bez kompromisů na úrovni doby.

 

Laserové výkony jsou prováděny vždy ambulantně, nejčastěji v lokální anestezii nebo také bez ní, jsou velmi rychlé, řádově ošetření trvá několik minut.

Typy laserů

V naší ambulanci tedy disponujeme lasery neablativními (bez narušení kožního povrchu) i lasery ablativními (s narušením až snesením kožního povrchu). První zmíněné lasery cílové struktury tepelně ničí pomocí selektivní fototermolýzy, kdy je odstraněno pouze to, na co konkrétně cílíme (např. chloupky, cévky atd.) a okolní kůže zůstává zcela neporušena, v případě rejuvenace pak dochází k plošnému prohřívání a stimulaci kolagenních vláken intenzivním teplem, čímž se pokožka zpevňuje a vypíná přímo zevnitř.

U druhého typu laseru dochází k narušeního kožního povrchu, následnému postupnému sloupnutí svrchní vrstvy pokožky a její kompletní obnově.

 

Naše lasery

CO2 laser

Candela GentleLasePro

Candela Vbeam Prima

Proceduře předchází

Každému výkonu předchází osobní  konzultace s lékařem zpoplatněná částkou 1500,- Kč, kterou je pak částečně možno odečíst při ošetření provedeném ve stejný den (blíže viz ceník).

 

Podrobně probereme přání a představy klienta s navržením možného řešení dle všech specifických potřeb, požadavků nebo také limitů. Při konzultaci rádi zodpovíme všechny související dotazy, probereme výhody či nevýhody jednotlivých ošetření a budeme se snažit najít vždy individuálně to nejlepší možné řešení pro každého člověka zvlášť, neb v našich očích je každý z nás jiný, odlišný a v nejlepším slova smyslu jedinečný.

bottom of page