top of page
Lékařem a pacientem

PREVENTIVNÍ DERMATOLOGIE

PREVENTIVNÍ DERMATOLOGIE

Úkolem preventivní dermatologie je včasný záchyt jakýchkoli nežádoucích či nebezpečných projevů na kůži, jejichž brzké odstranění je mnohdy v léčbě zcela zásadní. Prohlídka celého těla na naší klinice probíhá při prvním sezení nejdříve manuálním (ručním) dermatoskopem. Pokud nalezneme nějaký podezřelý útvar, domluvíme se na dalším postupu, a to nejčastěji zvolením buď přímé excize (vyříznutí) s histologickým ověřením léze, či bližšího vyšetření dermatoskopem digitálním, který umožňuje mnohem podrobnější obraz než dermatoskop ruční. Často a rádi v rámci pravidelného screeningu kožních projevů doplňujeme celotělový scan, kdy dochází k počítačovému porovnání snímků celého těla v čase. Scanner umí označit projevy nově vzniklé, nebo i ty původní, které se v čase změnily. To nám v hodnocení vývoje kožních projevů velmi pomáhá. Včasné vyšetření Vám může zachránit život.

Odstraňujeme všechny nežádoucí projevy kůže, od pih, znamének, zhoubných i nezhoubných nádorů, žilek, bradavic až po ochlupení nebo výrůstky.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

DIAGNOSTICKÉ METODY

Každému výkonu předchází osobní  konzultace s lékařem zpoplatněná částkou 1500,- Kč, kterou je pak částečně možno odečíst (blíže viz ceník).

Podrobně probereme přání a představy klienta s navržením možného řešení dle všech specifických potřeb, požadavků nebo také limitů. Při konzultaci rádi zodpovíme všechny související dotazy, probereme výhody či nevýhody jednotlivých ošetření a budeme se snažit najít vždy individuálně to nejlepší možné řešení pro každého člověka zvlášť, neb v našich očích je každý z nás jiný, odlišný a v nejlepším slova smyslu jedinečný.

bottom of page