top of page
MUDr. Havlicek.jpg
zavinac.png

TÝM / MUDr. Natália Havlíček

lékařka

„Již od malička bylo mým snem stát se lékařkou. Dermatovenerologie jako obor se mi vždy líbila, a to možná i kvůli tomu, že jsem sama trpěla na atopický ekzém a kožní ordinaci jsem často navštěvovala. Ačkoliv mě v průběhu studia na fakultě zaujaly i jiné obory, nakonec jsem jsem se rozhodla stát dermatoveneroložkou.

 

Dermatovenerologie je nyní nejen mou prací, ale i koníčkem, proto se v rámci oboru neustále vzdělávám a rozšiřují své obzory.

 

Mým cílem je, aby moji pacienti měli krásnou a zdravou kůži. Proto při vyšetření dbám na to, aby se nebáli mluvit o svých problémech, a aby se v ordinaci cítili komfortně a v bezpečí. Stav kůže zrcadlí naši fyzickou i psychickou (ne)pohodu, vždy se tedy snažím vyhodnotit celkový stav pacienta, abych mohla následně nabídnout péči kvalitní a personalizovanou.

 

Je pro mě navýsost důležité, aby moji pacienti z ordinace odcházeli spokojení a s pocitem, že je jejich zdravotní problém v dobrých rukou.“

MUDr. Natália Havlíček je lékařkou v oboru dermatovenerologie.

 

Pocházím z Komárna. Jsem absolventkou 1. LF UK v Praze, během studia jsem se zapojila do výuky mediků na Ústavu histologie a embryologie jako demonstrátorka histologických preparátů.

 

Po promoci v roce 2018 jsem nastoupila jako sekundární lékař na Dermatovenerologickou kliniku 2.LF UK a Nemocnice na Bulovce. Tam jsem působila na lůžkovém oddělení, v specializovaných ambulancích – pigmentová, venerologie, ambulance psoriázy, korektivní ambulance a v pohotovostní službě a na operačním sálku. Zároveň jsem docházela do AIDS centra na Infekční klinice Nemocnice na Bulovce, kde jsme pečovali o kožní a pohlavní nemoci HIV+ pacientů.

 

V roce 2018 jsem zahájila i PhD studium v oboru Farmakologie a toxikologie na téma Nežádoucí účinky biologické léčby psoriázy, v které nadále pokračují.

 

Jsem vdaná a mám syna ve volném čase ráda plavu, mou zálibou je i cestování a hra na klavír.

bottom of page