top of page

OŠETŘENÍ JIZEV A STRIÍ

Strie neboli pajizévky vznikají kdekoli na těle, nejčastěji však na bocích, stehnech či na břiše v důsledku rychleji se zvětšujícího objemu (těhotenství, vyšší váhový příbytek apod.). Dochází k popraskání elastických vláken a tím ke vzniku podlouhlých vkleslých, zprvu červených, později lividních až bělavých pajizévek.

 

Jedná se pouze o estetický, nikoli funkční problém, nicméně pro mnoho takto postižených osob je tento jev vnímán velmi negativně.

Jizvy, ať už posttraumatické nebo pooperační, mohou být buď vyvýšené či pod úrovní kůže, jejich vzhled lze významně vylepšit a jizvy redukovat.

 

Jak tento problém řešíme my?

Na naší klinice tuto problematiku řešíme aplikací injekčních kortikosteroidů, laseroterapií (Vbeam Prima a CO2 laser) či biostimulačním světlem Medisol.

Proceduře předchází

Každému výkonu předchází osobní  konzultace s lékařem zpoplatněná částkou 1500,- Kč, kterou je pak částečně možno odečíst (blíže viz ceník).

Podrobně probereme přání a představy klienta s navržením možného řešení dle všech specifických potřeb, požadavků nebo také limitů. Při konzultaci rádi zodpovíme všechny související dotazy, probereme výhody či nevýhody jednotlivých ošetření a budeme se snažit najít vždy individuálně to nejlepší možné řešení pro každého člověka zvlášť, neb v našich očích je každý z nás jiný, odlišný a v nejlepším slova smyslu jedinečný.

bottom of page