top of page

PLAZMATERAPIE

Tato metoda je možností velmi přirozeného omlazení a navrácení zdravého a mladistvého vzhledu Vaší pleti.

K ošetření se používá přímo Vaše plazma, a to tak zvaná “obohacená plazma”, kde vedle všech růstových faktorů, kyseliny hyaluronové a dalších účinných působků jsou přítomny ještě krevní destičky, které samy o sobě mají velmi značný regenerační efekt.

Toto ošetření zlepšuje prokrvení dané oblasti, stimuluje tvorbu kolagenních a elastických vláken a působí tak výrazně preventivně, zpomaluje proces stárnutí, hydratuje pleť a zvyšuje její tonus, upravuje texturu pleti, redukuje jemné vrásky a dodává šťavnatý vzhled.

Ošetřujeme jak obličej, tak i jiné části těla, jako je třeba dekolt nebo hřbety rukou. Tuto metodu s úspěchem používáme také k léčbě zvýšeného vlasového výpadu, a to jak difuzního tak lokálního. Pozitivní efekt se dostavuje také u léčby chronických ran.

Jak to probíhá?

Nejprve provedeme standardní odběr krve do zkumavky. Krevní vzorek odebereme přímo v ambulanci těsně před samotnou aplikací. Zkumavku poté vložíme do speciálního přístroje – centrifugy, která vloženou krev odstředí a díky technologii použitých zkumavek dojde k separaci jednotlivých součástí krve. V horní vrstvě se pak nachází jen precizně oddělená obohacená plazma (PRP), kterou poté aplikujeme přes velmi tenké jehličky nebo kanylky do cílové oblasti. Celé ošetření trvá většinou do 30 minut.

Bolí to?

Před samotným výkonem nanášíme na celou ošetřovanou oblast lokální anestetický krém, díky kterému je vše poté probíhající mnohem příjemnější a komfortní. Procedura je tak zvaně invazivní, provádí se tedy již zmíněnými vpichy a vpravováním plazmy pod povrch kůže. Proto může dojít ke vzniku drobných modřinek v místě vpichu, diskrétním otokům nebo zarudnutí. Tyto případné nežádoucí jevy během pár dnů zcela odezní a kompletně se vstřebají.

Tuto proceduru je vhodné v cyklu opakovat, cca 2-3x v závislosti na tíži řešeného problému, v pravidelných intervalech 3-8 týdnů.

Bezprostředně po ošetření je možno vidět přechodný efekt hydratace pleti, konečný efekt se ale dostavuje s odstupem několika týdnů a trvá individuálně cca 8-12 měsíců. Ošetřující cykly se tedy často preventivně opakují 1-2x ročně.

Proceduře předchází

Každému výkonu předchází osobní  konzultace s lékařem zpoplatněná částkou 1500,- Kč, kterou je pak částečně možno odečíst (blíže viz ceník).

Podrobně probereme přání a představy klienta s navržením možného řešení dle všech specifických potřeb, požadavků nebo také limitů. Při konzultaci rádi zodpovíme všechny související dotazy, probereme výhody či nevýhody jednotlivých ošetření a budeme se snažit najít vždy individuálně to nejlepší možné řešení pro každého člověka zvlášť, neb v našich očích je každý z nás jiný, odlišný a v nejlepším slova smyslu jedinečný.

bottom of page