top of page

LASEROVÝ PEELING

Přirozená schopnost pokožky v obličeji je pravidelná obměna v intervalech okolo 28 dní, kdy se naše pleť kompletně obmění. Peelingem tento proces urychlíme, pomůžeme odstranění nežádoucí pigmentace i celkovému jednotnému vzhledu pleti.

Laserový peeling provádíme frakčním CO2 laserem a používáme jej k řešení výraznějších pigmentací a také k účinné rejuvenaci (tj. omlazení pleti). Po aplikaci opět dojde k odloučení svrchní vrstvy pokožky (tentokrát je to dáno tepelnou destrukcí) a její následné obnově, vypnutí, zpevnění, vyhlazení. Při zvolení větší hloubky průniku lze takto řešit i atrofické (vkleslé) jizvičky po akné či větší jizvy.

 

Bolí to?

Asi hodinu před samotným výkonem aplikujeme lokální znecitlivující krém, a to pod průsvitnou folii, čímž se ještě jeho anestetické působení umocní. Díky tomu vše poté probíhající je mnohem příjemnější a komfortní.
Všeobecně se jedná o dobře tolerovaný výkon na úrovni chemického peelingu, při procedůře můžete pociťovat jemné štípání či pálení.

 

Čím se to dělá?

CO2 Laser

Proceduře předchází

Každému výkonu předchází osobní  konzultace s lékařem zpoplatněná částkou 1500,- Kč, kterou je pak částečně možno odečíst (blíže viz ceník).

Podrobně probereme přání a představy klienta s navržením možného řešení dle všech specifických potřeb, požadavků nebo také limitů. Při konzultaci rádi zodpovíme všechny související dotazy, probereme výhody či nevýhody jednotlivých ošetření a budeme se snažit najít vždy individuálně to nejlepší možné řešení pro každého člověka zvlášť, neb v našich očích je každý z nás jiný, odlišný a v nejlepším slova smyslu jedinečný.

bottom of page