top of page

PIGMENTACE

Pigmentace lze odstraňovat více metodami, jejich výběr záleží vždy na typu, hloubce a lokalizaci nežádoucí pigmentace. Odvíjí se také od preference pacienta stran frekvence návštěv, délky hojení atp.

Jak se léčí?

Můžeme volit mezi ošetřením chemickým či laserovým peelingem (frakční ablativní CO2 laser Candela se zvolenou menší hloubkou a energií), případně lze využít neablativního působení cévního laseru V-Beam Candela nebo alexandritového laseru Candela.

 

V neposlední řadě na výraznější a hlubší pigmentace lze použít klasický resurfacing CO2 ablativním laserem Candela, kdy dojde ke snesení svrchní vrstvy pokožky, která je pak nahrazena zcela novou, bez pigmentací.

 

Proceduře předchází

Každému výkonu předchází osobní  konzultace s lékařem zpoplatněná částkou 1500,- Kč, kterou je pak částečně možno odečíst (blíže viz ceník).

Podrobně probereme přání a představy klienta s navržením možného řešení dle všech specifických potřeb, požadavků nebo také limitů. Při konzultaci rádi zodpovíme všechny související dotazy, probereme výhody či nevýhody jednotlivých ošetření a budeme se snažit najít vždy individuálně to nejlepší možné řešení pro každého člověka zvlášť, neb v našich očích je každý z nás jiný, odlišný a v nejlepším slova smyslu jedinečný.

bottom of page