top of page

REDPEEL

Pod tímto pojmem se skrývá kombinace dvou procedůr, a to lékařského chemického peelingu a biostimulačního světla (Medisol).
Metoda velmi účinně řeší jak rejuvenaci, tak pomáhá v léčbě a hojení akné, vede ke zjemnění pórů a ke sjednocení barevného tónu pleti. Nejčastěji takto ošetřujeme obličej, krk či dekolt.

Jak to probíhá?

V první fázi pleť ošetříme chemickým peelingem, nejčastěji používáme ovocné kyseliny, především kyselinu glykolovou. Tím dojde k odstranění odumřelých kožních buněk, redukci kožního mazu a jiných nečistot. Následně na pleť naneseme hydratační gel (většinou aloe vera gel) a pleť ošetříme biostimulačním světlem Medisol, konkrétně červenou částí jeho světelného světla, které působí výrazně protizánětlivě, hojivě a regeneračně.

Ošetření je vhodné opakovat a dle tíže a typu řešených obtíží, interval mezi jednotlivými sezeními se většinou pohybuje mezi 3-4 týdny.

 

Bolí to?

Ošetření je bezbolestné, po nanesení peelingu je možno v různé míře cítit jemné šimrání až pálení. Ošetření biostimulačním světlem Medisol je komfortní, příjemné a zcela bez negativně pociťovaných vjemů.

Jak se chovat po aplikaci?

Po ošetření pokožka může být lehce začervenalá a mírně citlivá, což odezní během pár dalších hodin. Během dalších dnů se bude pleť jemně olupovat, dle zvolené síly intenzity peelingu buď jen na mikroskopické úrovni, nebo i viditelně, nikdy však v rozsahu, který by byl v dalším bezprostředním fungování jakkoli limitující. Po dobu hojení je nutné používat důsledně fotoprotekci a pleť slunci cíleně nevystavovat.

Proceduře předchází

Každému výkonu předchází osobní  konzultace s lékařem zpoplatněná částkou 1500,- Kč, kterou je pak částečně možno odečíst (blíže viz ceník).

Podrobně probereme přání a představy klienta s navržením možného řešení dle všech specifických potřeb, požadavků nebo také limitů. Při konzultaci rádi zodpovíme všechny související dotazy, probereme výhody či nevýhody jednotlivých ošetření a budeme se snažit najít vždy individuálně to nejlepší možné řešení pro každého člověka zvlášť, neb v našich očích je každý z nás jiný, odlišný a v nejlepším slova smyslu jedinečný.

bottom of page